Изборник Затворити

РЕПУБЛИЧКИ ОДБОР

РЕПУБЛИЧКИ ОДБОР

ЧЛАНОВИ РЕПУБЛИЧКОГ ОДБОРА СИНДИКАТА УПРАВЕ У МАНДАТНОМ ПЕРИОДУ 2015. – 2020. ГОДИНА:

БРИМЕ И ПРЕЗИМЕОБРАЗОВАЊЕЗАПОСЛЕЊЕОКРУГ И СЕДИШТЕОПШТИНЕ И ГРАДОВИ
1.Његош ПотежицаВСС – Правни факултетПредседник Синдиката управе Србије  
2.Миланка КовачевићВСС – Факултет политичких наукаСекеретар Синдиката управе Србије  
3.Милан ЖивковићВСС – правник Струч.сарадник за бирачке списковеОпшинска управа ПрибојЗЛАТИБОРСКИ ПРИБОЈУЖИЦЕ, АРИЉЕ, ПОЖЕГА, ЧАЈЕТИНА, КОСЈЕРИЋ, БАЈИНА БАШТА
4.Драгица ЦинцовићССС – економски техничар, матичарОпштинска управа ПрибојЗЛАТИБОРСКИ ПРИБОЈНОВА ВАРОШ, ПРИБОЈ, ПРИЈЕПОЉЕ
5.Милојко ЈездићВСС – Економски факултет – инспектор МУП-аМУП ШабацМАЧВАНСКИ ШАБАЦШАБАЦ, БОГАТИЋ, ВЛАДИМИРЦИ, КОЦЕЉЕВА
6.Милан ЛукићВШС – грађевински инжењер, грађевински инспекторОпштинска управа КрупањМАЧВАНСКИ ШАБАЦЛОЗНИЦА, МАЛИ ЗВОРНИК, КРУПАЊ, ЉУБОВИЈА
7.Милена АрсићССС – програмер – материјални књиговођа и ликвидаторОпштинска управа Велика ПланаПОДУНАВСКИ ВЕЛИКА ПЛАНАСМЕДЕРЕВО, СМЕДЕРЕВСКА ПАЛАНКА, ВЕЛИКА ПЛАНА
8.Дејан ЗоркоВСС – специјалиста струковни економистаГрадска управа ПожаревацБРАНИЧЕВСКИ ПОЖАРЕВАЦПОЖАРЕВАЦ, ВЕЛИКО ГРАДИШТЕ, ГОЛУБАЦ, МАЛО ЦРНИЋЕ, КУЧЕВО, ЖАГУБИЦА, ЖАБАРИ
9.Славица СтеповићВСС – дипл. економиста помоћник секретара за финансијеГрадска управа КрагујевацШУМАДИЈСКИ КРАГУЈЕВАЦКРАГУЈЕВАЦ, КНИЋ, ЛАПОВО, БАТОЧИНА, РАЧА, ТОПОЛА, АРАНЂЕЛОВАЦ
10.Ивана СтанковићССС – гимназија администраторОпштинска управа СвилајнацПОМОРАВСКИ ЈАГОДИНАЈАГОДИНА, ЋУПРИЈА, РЕКОВАЦ, ПАРАЋИН , СВИЛАЈНАЦ, ДЕСПОТОВАЦ
11.Бојан ЈелићВСС – ДИФ – шеф техничке службеГрадска управа КрушевацРАСИНСКИ КРУШЕВАЦКРУШЕВАЦ, БРУС, АЛЕКСАНДРОВАЦ, ЋИЋЕВАЦ, ВАРВАРИН, ТРСТЕНИК, РАЖАЊ
12.Слађан БобићВШС – економиста – послови јавних набавкиОпштинска управа БорБОРСКИ БОРБОР, КЛАДОВО, МАЈДАНПЕК, НЕГОТИН
13.Миодраг ГубијанВСС -дипл.правник – комунални инспекторОпштинска управа ПрокупљеТОПЛИЧКИ ПРОКУПЉЕПРОКУПЉЕ, БЛАЦЕ, КУРШУМЛИЈА, ЖИТОРАЂА
14.Мирјана ЈовановићССС – геометарРГЗ НИШНИШАВСКИ ОКРУГ 
15.Марјан МарковићВСС дипломирани економистаГрадска управа ВрањеПЧИЊСКИ ОКРУГВрање, Владичин Хан, Сурдулица, Босилеград, Трговиште, Бујановац, Прешево
16.Зоран ЈовановићВСС – професор – координатор послова цивилне заштитеГрадски одбор Синдиката управе БеоградаБЕОГРАДСКИ 
17.Слађана МиљковићВСС – дипломирани економистаГрадска општина ЗемунБеоградски 
18.Невенка ЈакшићВСС – дипломирани правник – начелник ОдељењаГрадска управа града БеоградаБеоградски 
19.Мирјана ЂукићВШС – економиста – шеф одсекаГрадска општина ЧукарицаБеоградски 
20.Милена ЧипакССС – економска – виши стручни сарадникПокрајински одбор Синдиката ВојводинеВОЈВОДИНА- ЈУЖНО-БАНАТСКИ округПокрајински одбор
21.Весна ХајналВСС – дипломирани економиста – шеф инспекцијеГрадска управа СуботицаСЕВЕРНО-БАЧКИ Суботица 
22.Жељко ВајдаВШС – економска – виши референтОпштинска управа АпатинЗАПАДНО-БАЧКИ СОМБОР 
23.Лазар ШкорићССС – КВ мајсторГрадска управа Града Новог СадаЈУЖНО-БАЧКИ НОВИ САД 
24.Милутин ДронићССС – шумарска – шеф техничке службеГрадска управа Града Сремска МитровицаСРЕМСКИ ОКРУГ – Сремска Митровица 
25.Зорица МиланковВШС – агроекономиста – референт на извршним предметимаПрекршајни суд КикиндаСЕВЕРНО-БАНАТСКИ Кикинда 
26.Стојан КраљВСС – пољопривредни факултет – шеф одсека за пољопривредуГрадска управа Града ЗрењанинаСРЕДЊЕ-БАНАТСКИ Зрењанин 
27.Светислав ДурлевићВСС – дипломирани правник – правни пословиОпштинска управа ШтрпцеКОСОВСКИ ОКРУГ ШтрпцеШтрпце, Подујево, Обилић, Приштина, Косово поље, Косовска Митровица, Зубин поток, Звечан, Лепосавић
28.Милан ДумићВСС дипломирани инжењер – самостални порески инспектор – координаторПореска управа СрбијеЈЕДИНСТВЕНА ОРГАНИЗАЦИЈА СИНДИКАТА ПОРЕСКЕ УПРАВЕ СРБИЈЕ 
29.Микица БешевићССС – грађевински техничар – порески извршитељПореска управа Србије  
30.Ненад ПавловићВСС – економски факултет – начелник уговарања и контролеРепублички фонд за здравствено осигурање ВаљевоЈЕДИНСТВЕНА ОРГАНИЗАЦИЈА РЕПУБЛИЧКОГ ФОНДА ЗА ЗДРАВСТВЕНО ОСИГУРАЊЕ СРБИЈЕ 
31.Јошко ЧолаковићВШС – информатичар – организатор јавних плаћањаМФ Управа за трезор БеоградЈЕДИНСТВЕНА ОРГАНИЗАЦИЈА СИНДИКАТА УПРАВЕ ЗА ТРЕЗОР СРБИЈЕ 
32.Габријела ИвановићМастер економиста – Саветник за развој предузетништваНационална служба за запошљавање ПожаревацЈЕДИНСТВЕНА ОРГАНИЗАЦИЈА СИНДИКАТА НСЗ СРБИЈЕ 
33.Дијана КонстантиновићВШС – геодетаРепублички геодетски завод Нови СадЈЕДИНСТВЕНА ОРГАНИЗАЦИЈА СИНДИКАТА РГЗ СРБИЈЕ 
34.Владан ЛевајацВШС – пословни менаџер – начелник одељења управе за заједничке послове РОУУправа за заједничке послове БеоградЈЕДИНСТВЕНА ОРГАНИЗАЦИЈА СИНДИКАТА РОУ СРБИЈЕ 
35.Горица ЗдравковићВШСГрадска управа ЛесковацЈАБЛАНИЧКИ ЛЕСКОВАЦЛесковац, Бојник, Лебане,Медвеђа, Власотинце, Црна Трава